Голова McDonald’s Україна є генеральною директоркою компанії у ще двох європейських країнах

Генеральна директорка McDonald’s Україна відповідає за три ринки одразу – Україну, Чехію та Словаччину. Вони входять до одного бізнес-підрозділу, що включає 11 європейських ринків у складі McDonald’s. Призначення було зроблене 1 серпня 2022 року.

Юлія замінить Дена Кемпа, попереднього генерального директора Чехії та Словаччини, який перейшов на посаду старшого директора з франчайзингу в корпорації McDonald’s.

Юлія Бадрітдінова очолює McDonald’s Україна вже чотири роки. На своїй попередній керівній посаді в McDonald’s Україна вона відповідала за маркетинг, аналіз поведінки споживачів і бізнесу, функцію корпоративних комунікацій і стратегічне планування в компанії. Загалом вона працює в компанії вже більш як 12 років.

До приходу в McDonald’s Юлія обіймала маркетингові посади у сфері ресторанів швидкого обслуговування, а також в Nestle Confectionary та рекламному агентстві Saatchi & Saatchi. Юлія вважає, що для досягнення амбітних бізнес — цілей потрібен цілісний підхід до створення унікального клієнтського досвіду та досвіду працівників, що неможливо без глибокого розуміння стратегії та занурення в деталі. Цей підхід спрацював в Україні й приніс високий рівень довіри до бренду McDonald’s в Україні (понад 60%).

Спільно з “Фундацією Дім Рональда Макдональда” McDonald’s ініціювала та реалізувала програми гуманітарної допомоги для підтримки українців. Українські родини вже отримали більш як 75 000 продуктових наборів у 2022 році, а допомогу з обладнанням і медикаментами отримали 26 лікарень. Юлія активно підтримує благодійність та соціальні справи. Саме під її керівництвом у 2016 році було створено “Фундацію Дім Рональда Макдональда” в Україні, де вона зараз є головою наглядової ради.

Незабаром McDonald’s запрацює в Ужгороді та Мукачеві, що на Закарпатті.

Про McDonald’s в Україні

McDonald’s в Україні – лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 р. в Києві. Компанія налічує більш як 100 ресторанів у 25 містах України. Ресторани наразі зачинені з міркувань безпеки.

McDonald’s щорічно входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. McDonald’s в Україні – партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер “Фундації Дім Рональда МакДональда” в Україні.

За матеріалами Obozrevatel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *