Стара єврейська притча про ослика, який потрапив у колодязь

Єврей вирішив, що віслюк уже старий, не потрібен фермі, а колодязь давно пересох, і запросив усіх своїх сусідів вирішити дві справи одразу: засипати колодязь і заодно закопати віслючка. Усі дружно взялися за лопати. Віслюк одразу ж зрозумів, до чого йде справа, і почав голосно волати. Потім, на загальний подив, він притих.

Через деякий час фермер вирішив подивитися, що відбувається внизу. Він був здивований побаченим. З кожною грудкою землі, що падала на його спину, віслючок робив абсолютно неймовірне: він струшувався і ставав на поверх скинутої землі. Поки сусіди фермера продовжували закидати землю в колодязь, щоразу тварина струшувалася і ставала поверх насипаної землі. Дуже скоро всі здивувалися, бо побачили, як віслючок піднявся нагору, перестрибнув через край колодязя і помчав як очманілий!

У житті вам зустрічатиметься багато бруду, і щоразу доля надсилатиме вам усе нову й нову порцію. Щоразу, коли впаде грудка землі, струсіть і підійматися нагору.

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

Для допомоги ЗСУ.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *