NASA повертає до життя зонд Voyager 1: понад 45 років у космосі та нові завдання

Астронавти NASA розпочали роботи з відновлення роботи космічного зонда Voyager 1, який передає дані про космос понад 45 років.

Астронавти американського космічного агентства NASA розпочали роботи з відновлення функціональності легендарного космічного зонда Voyager 1, який вже понад 45 років незмінно служить вірним дослідником глибин космосу.

Запущений 1977 року, цей зонд став першим об’єктом, що досягнув інтерстелларного простору, і відтоді продовжує передавати дивовижні відкриття і дані про зовнішні межі Сонячної системи.

Попри свій величний вік, Voyager 1 продовжує працювати, але часом відчуває складнощі з електронікою та енергоспоживанням, що ускладнює його здатність передавати інформацію на Землю. Однак фахівці NASA не здаються перед викликом часу і приступили до складних операцій з відновлення його працездатності.

Джерело

*****************

Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:

Одержувач:  БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”

 Код Одержувача:        45182991

Банк Одержувача:       АТ «ОТП БАНК» в м. Київ

МФО                                300528

Рахунок №                     UA743005280000026000000034874

 Для допомоги ЗСУ.

 РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Контактні дані для зв’язку:

stepansikora@gmail.com,   fenixslovo@ukr.net,  +380501657803, telegram, Viber, WhatsApp

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *