Будівництво модульного мосту через р. Тересва на Тячівщині завершене
Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці
Віктор Микита — голова Закарпатської ОДА:
“Будівництво модульного мосту через р. Тересва на Тячівщині завершене.
Сьогодні відкриваємо проїзд транспорту у легковому режимі з обмеженням маси транспортних засобів до 3,5 т цілодобово. Інженери встановили міст довжиною 226,7 погонних метрів з нормативним навантаженням до 40 тонн. Водночас облаштували під’їзні шляхи та встановили вказівні й обмежувальні знаки.
Незабаром після завершення окремих робіт проїзд транспорту буде дозволено у штатному режимі з обмеженням маси транспортних засобів до 40 т.
Разом нам вдалося виконати критично важливе завдання для Закарпаття, адже державна дорога Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів з’єднує три західні області й повинна функціонувати безперебійно, без впливу зміни рівня води у р. Тересва.
Щиро дякую Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, команді інженерів, правоохоронцям і працівникам екстрених служб за чітку, злагоджену й ефективну роботу.
Цей проєкт є безпрецедентним для нашого краю та реалізований людьми для людей.”
![Нет описания фото.](https://scontent.fudj2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405932903_364678179421739_816301829929198854_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NdS2mC6VfzUAX9e15_q&_nc_ht=scontent.fudj2-1.fna&oh=00_AfDh6VUDCQ080QCabFTOXXkfn3A77Wz-HjXQ4X2rCQFeSQ&oe=65687A3A)
![Возможно, это изображение 6 человек](https://scontent.fudj2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/405536689_364678522755038_394924815446277215_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=PMcrDz_-pNIAX_BNPEh&_nc_ht=scontent.fudj2-1.fna&oh=00_AfD37xxVGKntZKAw9T5bu6d53dHCSpgfSaHHnj5KlVAIzA&oe=6568BE8D)
![Відкрито проїзд через новий модульний міст на Тячівщині (ФОТО)](https://www.mukachevo.net/Content/img/news/5829/p_5829606_1_slidertop2.jpg)
*****************
Шановні добродії, дорогі українці, долучайтесь до допомоги ЗСУ. За ваші кошти БФ “Полонія” придбає для наших ЗСУ автомобілі та іншу необхідну техніку і матеріали. Вся інформація про використання Ваших коштів буде публікуватись на сайті fenixslovo.com:
Одержувач: БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ПОЛОНІЯ”
Код Одержувача: 45182991
Банк Одержувача: АТ «ОТП БАНК» в м. Київ
МФО 300528
Рахунок № UA743005280000026000000034874
Для допомоги ЗСУ!