Депутати ВРУ вимагають розгляду законопроекту про позбавлення мандатів ОПЗЖ

25 жовтня Комітет держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування збереться на засідання, щоб розглянути законопроєкт КМУ № 7476.

Як зазначає нардеп Олег Дунда, він разом з колегами Віктором Балогою, Дмитром Микишом, Олександром Аліксійчуком, Аліною Загоруйко, Романом Лозинським, Дмитром Гуріним, Анною Бондар, Вячеславом Рубльовим, пропонують на комітеті розглянути законопроєкт № 7476, який фактично позбавить мандатів місцевих депутатів від заборонених партій, які кликали війну на українську землю.

“Це засідання це має стати лакмусовим папірцем для народних депутатів на наявність твердої проукраїнської позиції. Подивимося, які сюрпризи матимемо завтра”, це має стати лакмусовим папірцем для народних депутатів на наявність твердої проукраїнської позиції,” – зазначив Олег Дунда.

Нагадаємо, в Мукачеві зупинили повноваження партії ОПЗЖ та її депутатів.

Проте в Закарпатській облраді депутати від забороненої партії ОПЗЖ досі не позбавлені повноважень. Через те, що голова ОДА Микита виступає проти такого кроку і не дає депутатам проголосувати за таку заборону відвідувати їм сесії. Хоча проєкт рішення уже двічі вносили на розгляд депутатів облради. Але “ЗА” голосували лише кілька фракцій і жодного голосу не дали Слуги народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *