В Мукачівській лікарні святого Мартина виконують операції з стентування сонних артерій

Операція стентування сонної артерії виконується як трансрадіальним доступом “через руку” або трансфеморально “через стегно” під місцевою або внутрішньовенною анестезією.

Як повідомляють в Мукачівській міськраді, виконує операції стентування сонної артерії завідувач відділення кардіології Мацюк Богдан Володимирович.

Під час операції виконують ангіографію, що фіксує результати хірургічного втручання у кількох проєкціях. Стентування передбачає встановлення імплантату, що розширює діаметр судини в місці її звуження.

Стентування сонних артерій є високоефективним методом лікування атеросклерозу сонних артерій з метою профілактики порушень мозкового кровообігу. Перевага даної методики відсутність розрізів, нетривалий період стаціонарного лікування (2-3 дні) і післяопераційної реабілітації, а також висока ефективність, практично відсутність рецидивів.

Операція стентування сонної артерії – виконується в стаціонарних умовах, потребує попередньої підготовки, а саме: КТ ангіографії судин шиї та голови, УЗД доплерографія судин шиї, лабораторні аналізи.

Записатись на операцію можна за наявності направлення від вузького спеціаліста Діагностичного центру лікарні (невролога, судинного хірурга), у разі терміновості звертайтесь до стаціонару лікарні для отримання невідкладної допомоги.

Для запису звертайтеся за адресами:

м. Мукачево, вул. Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)

вул. А. Новака (колишня Пирогова), 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr: 0678252225, 0958252225

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *