Переможці палати №6

Рано чи пізно, а скоріше рано, їм належить рапортувати про перемогу діду та його перезбудженого електорату. Війна програна – це очевидно вже навіть пропагандистам, любо-дорого було недавно дивитися на цвинтарну міну Соловйова, який це визнавав, санкції ніхто не скасує і треба буде якось пояснювати безробітним і голодуючим денацифікаторам, а заради чого, власне, затягли тугіше пояси.

Та й Крихітку Цахеса незручно якось засмучувати. Вісім років поспіль йому доповідали, що в Україні пригнічене населення страждає від фашистів і чекає на російських визволителів з квітами, показували йому презентації з армією, яка не має аналогів у світі, а насправді вийшло якось не так. Замість квітів коктейлі молотова, замість армії збентежений забрід, замість могутньої імперії ведмежий кут.

На цьому етапі всі геббельсівські резерви практично вичерпані. Про карателів хунти вже якось нудно і без вогника. Зеленський наркоман, ну, сказали разів 10, а Київ все одно не взятий. Про ядерну зброю України, про заокеанських господарів, про Європу, що загниває від антиросійських санкцій – ці плюгаві мантри вже, як мертвому припарки. З останніх сил зараз вигадали бактеріологічну зброю, яку Київ із НАТО розробляв усі ці роки, щоб напасти на Росію, але й цього корму вистачить ще максимум на кілька днів. А далі що?

Але сильно переживати не варто, досвід у таких справах вони вже мають. Як кілька років тому вони відбудували на 9 травня Рейхстаг у Підмосков’ї та героїчно його взяли, так і зараз десь під Подільськом вони спорудять макет Києва, на роль капітулюючого Зеленського візьмуть Безрукова та прокрутять по всіх екранах країни чергову виставу. Витягнуть із ростовського підвалу вже мало чого розуміючого Януковича, дадуть пігулок, посадять на тлі хромокею Банкової, він промичить пару слів і “спецоперацію” можна буде вважати завершеною. “Оплески!” – підказує суфлер…

І нарешті повноважно можна буде зосередитися на масових репресіях і переймати неоціненний досвід Ірану та Північної Кореї щодо виживання в умовах ізоляції від цивілізованого світу.

Але це довго не триватиме. За кілька місяців з’ясується, що Росія просто не в змозі робити щось сама. І виявляється, що останні 10 років замість імпортозаміщення відбувалося поголовне заміщення мізків на вату. І більше нічого.

«У країні ліліпутів дозволяється дивитись на главу держави лише через збільшувальне скло.» – Єжи Лец

Тільки ось є підозра, що й такого збільшувального скла у народу більше не знайдеться. Навіть їх перестануть виготовляти.

І ось тоді й почнеться найцікавіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *