Президент Володимир Зеленський відвідав Миколаївщину

Президент Володимир Зеленський відвідав Миколаївщину і провів у Миколаєві нараду щодо поточної ситуації в регіоні. Про це повідомляється в  TelegramОфіс президента

Володимир Зеленський: “Наша Миколаївщина. Нарада щодо важливих питань регіону. Обговорили стан економіки, відновлення водопостачання, ситуацію в сільському господарстві. Окрему увагу приділили загрозам із суходолу та з моря. Не припиняємо працювати заради перемоги України”.

В ОП також повідомили, що представники військового командування регіону доповіли про ситуацію в зоні бойових дій на суходолі та в акваторії Чорного моря.

Учасники наради окрему увагу приділили матеріально-технічному забезпеченню окремого угруповання військ “Примор’я” та його оборонним потребам.

Крім того, Зеленський нагородив голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а мера Миколаєва Олександра Сєнкевича –  орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Президент також надав військове звання бригадного генерала полковнику Андрію Гнатову.

Володимир Зеленський також відвідав лікарню швидкої допомоги в Миколаєві.
Напередодні професійного свята медичних працівників подякував лікарям за їхню непросту й важливу роботу, чуйність і врятовані життя. Ви — героїчні люди з великим і добрим серцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *