Віктор Балога: Звертаюсь до світових “Чемберленів” – хлопці досить п#здіти. Час діяти!

Народний депутат Віктор Балога вважає, що НАТО сьогодні нагадує зграю шакалів, які стоять з боку і чекають поки тушка Росії саме впаде їм до ніг, без жодних зусиль.

“Годинами сидіти та п#здіти – все, на що вони сьогодні спроможні”, — емоційно написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Зі слів Віктора Балоги, ця вся бюрократія, з багаторічним стажем в політиці та розповідями про демократичні цінності та свободи, поводиться як остання мерзота, якій по барабану життя та безпека наших дітей, жінок та матерів.

“Не хочете закрити небо самі, так дайте засоби ППО та літаки. Чи Ви досі думаєте, що Росія нап’ється нашої крові та заспокоїться? Впевнений, що ця війна змінить не лише нашу країну, а також Європу та Америку. Бо якщо більшість американців, які навряд чи покажуть Україну на карті, хочуть, щоб США закрила над нами небо і перестала купувати російську нафту, а європейці тисячами виходять на площі своїх міст на нашу підтримку, – то їх сьогоднішня влада має 0 шансів на збереження себе в політиці”, — додає Віктор Балога.

Байден, Шольц, Макрон та інші «лідери» західного світу, свою політичну війну вже програли, бо слабкі та боягузливі. А українці у своїй справжній війні переможуть, – попри кров, страждання та смерті невинних — вважає нардеп.

“Тому звертаюсь до цих “Чемберленів” – хлопці досить п#здіти. Час діяти, поки Вас не знесли власні народи”, — закликає міжнародну спільноту Віктор Балога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *