Зустріч, яка змінила життя (фото)

Джон Туо був сиротою-жебраком на вулицях міста Найробі в Кенії.Він стояв на світлофорі, і коли світло ставало червоним, він підходив до водіїв, просячи трохи дрібних грошей. Але одного разу Джон зазирнув у вікно автомобіля і сторопів. Він зауважив кілька великих апаратів, підключених до жінки на пасажирському сидінні. Її звали Гледіс Каманде. Він запитав її, що це за апарати й чому вона підключена до них. Вона пояснила, що у неї стався колапс легені, і тепер їй потрібно постійно носити з собою кисневий балон і генератор. Джон продовжував ставити запитання. Виявилося, що Гледіс, бувши 32-річною жінкою, вже перенесла 12 операцій, одна з яких пошкодила зоровий нерв і зробила її сліпою.

Джон був такий зворушений її історією, що почав плакати. Хлопчик запитав, що він може зробити, щоб допомогти їй. Вона взяла його за руку і запропонувала йому помолитися разом. Після того, як вони помолилися, Джон дістав всі гроші, які йому дали в той день, і віддав їх Гледіс. Він був упевнений, що жінці ці гроші потрібніші! Але те, що відбулося далі, виявилося ще більш дивним.

Перехожий почув їхню розмову, сфотографував все це і поділився історією в Інтернеті. Пост набрав шалену популярність.

Зустріч, яка змінила життя (фото)

Тисячі людей, зворушені історією Гледіс і Джона, організували спеціальну кампанію, щоб зібрати необхідні гроші на лікування. Вдалося, в цілому, зібрати близько 80000 доларів.

Зустріч, яка змінила життя (фото)

Цю суму зібрали всього за кілька днів і Гледіс пройшла лікування, завдяки якому може дихати сама. Під час лікування вона подбала про те, щоб Джона взяли в інтернат. Після реабілітації Гледіс усиновила свого рятівника, і тепер він може відвідувати школу, як усі діти.

Зустріч, яка змінила життя (фото)

Джерело


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *