Офіс Президента розглядає три кандидатури (?) на голову Закарпатської ОДА

Про це повідомляє видання zakarpattya24 з посиланням на свої джерела у Офісі Президента. За інформацією сайту, основними кандидатами є Петро Добромільський, Віктор Микита та Володимир Пригладь.

” Наше джерело в Офісі Президента України повідомляє, що наразі є 3 кандидатури на посаду голови Закарпатської ОДА. Перед Президентом стоїть питання дуже непростого вибору. Вже з понеділка будуть відбудуться співбесіди з кандидатами, щоби обрати надійну “зелену” людину, яка б втримала хиткий баланс інтересів політиків, бізнесу, грошових потоків у нашій області.

Фактично вже триває протистояння на цьому ґрунті між різними групами впливу в середині Офісу. Свого роду вибори.

Отож, при знайомстві з першим кандидатом пригадалася пісенька з минулого “Выбери меня, выбери меня, птица счастья завтрашнего дня…”
Цілком серйозно, свою людину намагається всадити у владне крісло Микола Тищенко. Він просуває свого протеже киянина, колишнього музичного продюсера співачки Наталії Валєвскої і за сумісництвом її чоловіка, випускника МАУП Володимира Пригладя. Це є людина, як то кажуть на Закарпатті “в темі та в долі”. Зараз цей ділок очолює вельми привабливе Державне підприємство “Фінансування інфраструктурних проєктів” на Закарпатті. А це “Велике будівництво”, “Велика авіація” – велике бабло одним словом.

Другий кандидат – висуванець системи – Петро Добромільский. Зараз він виконує обов’язки голови облдержадміністрації. Його кандидатуру підтримають у Кабінеті Міністрів України. Людину системи проштовхує система, проте система не відчиняє ногами двері у деяких кабінетах.

Третій кандидат Віктор Микита. Вкотре силовик. Скільки вже тих генерал-губернаторів перенесла Срібна Земля. На цей раз це вихованець Служби Безпеки України. Ми не знайшли верифікованого фото цієї людини в мережі. Тому проілюстрували його образом з надпопулярного сучасного серіалу.

Достеменно відомо – він родом із Закарпаття, працював тут, потім в Запоріжжі. Потім був переведений до Києва у так званий відділ К, де і потрапив на очі до всесильного Голови Служби – особистого друга Президента. Його кандидатуру в офісі сьогодні протискають, як часто таке буває, під соусом ніби сепаратизму на Закарпатті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *