“Велика патріотка” Закарпаття, а за суміцництвом мешканка Києва Іванна Климпуш-Цинцадзе розкритикувала плани Зеленського побудувати на Закарпатті ще один аеропорт

Народна депутатка України, Голова Закарпатської обласної організації партії “Європейська солідарність” Іванна Климпуш-Цинцадзе розкритикувала плани Зеленського побудувати в області ще один аеропорт. На її думку, це нераціонально, адже досі повноцінно не використовується чинний аеропорт в Ужгороді.

“Як випливає з обіцянки Зеленського, поки ніяк не може повноцінно запрацювати ужгородське летовище, ми закатаємо мільярди в ще одне. Нормального пояснення такого бездумного витрачання грошей платників податків нема. Це робиться не для покращення транспортного сполучення з областю, а для покращення фінансового стану кварталу. Враховуючи те, що інтереси Зеленського на Закарпатті представляє Тищенко, не важко здогадатися, кого допустять до будівництва, і якою буде його ціна та якість”, – заявила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Європейська Солідарність Закарпаття

Післямова. Пані Іванна Климпуш-Цинцадзе видно погано знає історію та економіку батьківщини свого знаменитого діда. Ужгородський аеропорт був побудований ще за часів Чехословацької Республіки. Літаки здійснюють злети й посадки через повітряний простір Словаччини. Є ще одна незручність — це неможливість пристосувати шляхом реконструкції  злітно-посадкову смугу для  сучасних літаків. Але для народної депутатки головне покритикувати  президента, Як кажуть закарпатці: “язиком молоти – не міхи тігати”