Олександр Ледида: Треба, щоб у нас закони діяли. Тоді будуть інвестиції в Україну

В рамках відеопроєкту “Актуальне від Степана Сікори” ми зустрілися з відомим закарпатським політиком, лідером обласної організації ПП “За майбутнє”, головою фракції “За майбутнє” в Закарпатській обласній раді, успішним бізнесменом Олександром Ледидою.

Зустріч відбулася у п’ятизірковому готельно-ресторанному комплексі “Золота гора”, який знаходиться у мальовничих околицях села Барвінок, під Ужгородом, власником якого є гість нашої програми Олександр Олександрович Ледида.

Майже годинна некваплива розмова за чашкою запашної кави вийшла досить цікавою і пізнавальною. Не дивлячись на те, що ми знайомі з Олександром Олександровичем вже понад 20 років, я в чергове відкрив для себе ще “одного Ледиду”.

Не просто успішного бізнесмена і політика, а патріота свого краю, який знає своє коріння, не боїться сказати, що він русин, твердо переконаний, що в багатонаціональній державі не потрібно культивувати традиції, мову, історію тільки однієї “титульної нації”.

Україна тоді може стати успішною, коли всім націям, народностям буде комфортно в цій країні, в країні де на першому місці має бути дотримання закону.. Тільки тоді в державу прийдуть інвестиції, новітні технології. Закарпаття, яке має вигідне географічне розташування, має стати провідним регіоном в освоєнні новітніх технологій та розвитку туризму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *