В Ужгороді відкрили виставку, присвячену століттю чеського коміксу
В Закарпатській обласній бібліотеці ім. Федора Потушняка запрацювала виставка до століття чеського коміксу “Тим часом в іншому місці”. Про це повідомила завідувачка відділу проєктної та соціокультурної діяльності бібліотеки Євгенія Напуда.
“Виставка представляє чеську творчість у всій багатогранності її форм та історичних взаємозв’язках, — сказала Євгенія в пресрелізі події. — Виставка тематично спрямована на основні жанри, переломні моменти історії та взаємне міжкультурне натхнення і представляє свого роду серію розповідей про сучасний чеський комікс та його “перше століття””.
![Виставку, присвячену століттю чеського коміксу відкрили в Ужгороді Виставку, присвячену століттю чеського коміксу відкрили в Ужгороді](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/465adeb55a76365a.jpg)
“Тут можна побачити всю історію розвитку цього жанру: від часів Першої республіки, через соціалістичну Чехословаччину, до 21 століття, — написав на сторінці бібліотеки у Facebook історик Владислав Товтин. — Можливо саме такі комікси читав мій дідо Стефан Товтин, який ходив до школи ще за часів Масарика?”
Організували виставку, як розповіла в коментарі Суспільному Євгенія Напуда, Чеський центр у Києві та Курси чеської мови в Ужгороді від Чеського центру. Триватиме виставка до кінця квітня.
![Виставку, присвячену століттю чеського коміксу відкрили в Ужгороді Виставку, присвячену століттю чеського коміксу відкрили в Ужгороді](https://cdn3.suspilne.media/images/resize/952x1.78/bca32fd5d633b71b.jpg)