Адвокати Закарпаття допоможуть в організації турнірів MMA (відео)

Адвокати нададуть Всесвітній федерації змішаних єдиноборств (WMMAF) юридичну підтримку в організації проведення спортивних заходів на території Закарпаття.

У цьому президента федерації Андрія Чистова запевнив очільник АЗПП, голова Ради адвокатів Закарпатської області  Олексій Фазекош під час зустрічі у Мукачеві.

Андрій Чистов розповів про основні напрями діяльності з організації та участі у чемпіонатах світу та змаганнях на кубки світу, а також розкрив мету свого перебування у регіоні.

Він висловив зацікавленість в організації турнірів на території області. Адже Закарпаття, завдяки своєму унікальному територіальному розташуванню, може сприяти залученню до заходів більшої кількості європейських спортсменів та партнерів.

Своєю чергою  О. Фазекош пообіцяв президенту WMMAF надати необхідну для реалізації його намірів правничу допомогу, а також висловив сподівання на його професійну участь в підтримці змагань між адвокатами в рамках діяльності Комітету НААУ з питань фізичної культури та спорту.

Довідка:

MMA (Mixed Martial Arts) – бойові мистецтва, які іноді називають боями без правил, являють собою поєднання багатьох технік, шкіл і напрямків єдиноборств.

Всесвітня федерація ММА (WMMAF) була створена у 2002 році в м. Монца (Італія) з ініціативи президента Всесвітньої асоціації організацій кікбоксингу Енніо Фальсоні. Пізніше головний офіс федерації був перенесений до Києва і зараз її очолює Андрій Чистов.

WMMAF провела безліч міжнародних турнірів та чемпіонатів Європи і світу як в Україні, так і в інших країнах, зокрема, в Естонії, Італії, Франції. Організація займається тільки любительською діяльністю і включає три дисципліни – ММА-лайт (найменш травматичний стиль, до участі допускаються юніори і діти), ММА-фул і ММА-еліт (найбільш контактний стиль. Бої, як правило, проводяться в клітці).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *