Фестиваль «Червене вино – 2021» відбудеться…, правда, в онлайн-форматі

Винний фест пройде 12-14 січня у режимі онлайн. Про це повідомили на офіційній сторінці Мукачівської міської ради.

Раніше йшлося про скасування фестивалю, адже через введення в Україні локдауну з 8 січня провести свято вина було неможливо.

Зрештою організатори вирішили перетворити «Червене вино – 2021» в онлайн-фест. Глядачі зможуть замовити продукцію одного з 30 виноробів на сайті, який спеціально створять до фестивалю, побачити, як працює дегустаційна комісія й отримати поради щодо вибору вина та процесу дегустації. Формат онлайн-події – прямі онлайн-трансляції чи записані врізки – поки що напрацьовують.

«У 2021-му році через введений локдаун, який припадає якраз на дати фестивалю «Червене вино», ми не зможемо провести його у звичному форматі, – розповів  радник з питань розвитку туристичної галузі Мукачівського міського голови Олександр Шершун, – Тому вперше і, я сподіваюся (і не тільки я, а й винороби), востаннє в історії ми його проведемо в онлайн-форматі. Забір взірців, робота дегустаційної комісії й власне висвітлення результатів будуть відбуватися в обладнаній студії на території Мукачівського замку».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *