В Україні через два-три тижні можливе введення повного локдауну

На засіданні уряду озвучили дати можливого повного локдауну в Україні. Про це розповів мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook після наради з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем

За його словами запровадження локдауну можливе у грудні.

“Позиція уряду незмінна — карантин вихідного дня буде. Крім того, висловлена думка, що це певна підготовка до повного локдауну в нашій країні. Озвучилися цифри, що цей локдаун в такому песимістичному варіанті буде 10-15 грудня, в оптимістичному — 20-25 грудня», — зазначив мер Івано-Франківська.

За словами міського голови, це призведе до катастрофи для економіки, особливо в період свят, коли локдаун вдарить по малому і середньому бізнесу.

Нагадаємо,  локдаун – це жорстка форма карантину, що обмежує вільне пересування у самій країні та за її межами. При локдауні нормально функціонують лише організації, що надають основні потреби та послуги.

Так, локдаун може передбачати закриття кордонів країни, введення комендантської години, скасування міжнародного та міжміського транспортного сполучення, закриття закладів освіти, закладів громадського харчування й розваг тощо.

В Україні такі обмеження через COVID-19 тривали з середини березня до кінця травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *