Земля не батьківщина, а в’язниця для людства?

Черговий доказ того, що людство зародилось не на Землі, знайшов американський еколог Елліс Сільвер. Якби ми були дітьми Землі, нам би вдалося уникнути таких неприємностей, як хворі спини, плоскостопість і хворобливі пологи, вважає експерт.

Подібні приклади доводять, що ми зовсім не пристосовані для життя на планеті. Про все це вчений пише у своїй новій книзі. Так, на думку Сільвера, те, що багато людей страждають від болів у спині, плоскостопості та інших проблем з опорно-руховим апаратом, свідчить, що наші предки мешкали на планеті, де була більш низька гравітація, ніж на земній кулі.

До того ж, голови у немовлят дуже великі, що ускладнює процес пологів. У інших живих істот пологи проходять набагато легше — це може вказувати на те, що тільки люди перебралися сюди з іншого світу…

Згадаймо біблійний міф про Адама і Єву, вигнаних Богом з раю за гріхопадіння — зкуштування забороненого плоду з Дерева Пізнання… При цьому Бог сказав Єві: «В муках народжуватимеш дітей своїх».

Жінці складно народити самій, і відсутність медичної допомоги у дитини мало шансів вижити і залишитися здоровим, так і для життя самої матері пологи представляють істотну небезпеку…

Це ще не все. Так, якщо ми проводимо багато часу на сонці, то отримуємо опіки, і це може навіть призвести до ракового захворювання. Отже, нам шкідливий ультрафіолет. Тоді як інші види, скажімо, ящірки, здатні довго перебувати на сонці без жодної шкоди для здоров’я.

У людей зустрічається набагато більше різних недуг, у тому числі і хронічних, ніж у будь-яких тварин. Багато людей також страждають розладами сну. Як вважає вчений, це можна пояснити тим, що наші біологічні годинники налаштовані на 25-годинний ритм. Але на Землі в добі, як відомо, всього 24 години.

Висновок можна зробити тільки один — Земля це не наша батьківщина!

Звідки ми взялися? Швидше за все, пише Елліс Сільвер, нас закинули сюди 60-200 тисяч років тому. Хто? Можливо, інопланетяни.

Ще один варіант — штучне схрещування корінного населення з жителями іншої планети, скажімо, з найближчої до нас зоряної системи Альфа Центавра, так часто фігурує в науковій фантастиці… З останньою нас розділяє відстань у 4,37 світлових років.

До речі, теорія про те, що людина зовсім не походить від мавпи, а з’явилася на Землі в результаті якихось незрозумілих подій чи процесів, вже давно є досить поширеною.

Якщо ми дійсно є нащадками прибульців, то можна припустити, що це планета з низьким рівнем тяжіння, що розташована далі від свого материнського світила, ніж Земля віддалена від Сонця, і доба на ній триває 25 годин.

Як випливає з біблійної міфології, перші «поселенці» дійсно могли бути «заслані» на Землю за якісь гріхи або злочини.

Не виключено, що різними болячками ми розплачуємося за ті давні гріхи наших предків. Про які злочини могла йти мова? Ну, наприклад, про насильство і жорстокість стосовно інших живих істот. Адже, згідно Біблії, до гріхопадіння люди не могли робити вибору між добром і злом…

Безумовно, людство є найрозвиненішим видом на планеті з точки зору інтелекту. Але при цьому фізично ми далеко не досконалі. Отже, до появи людини на Землі могли існувати інші живі види. Якби всі види еволюціонували однаково, то розумних особин могло б бути більше. Але поки доведена лише розумність людини. Швидше за все, ми спочатку були розумні, а не стали такими в результаті еволюційного процесу…

Чому, скажімо, кішки і собаки, які споконвіку жили поруч з людьми, ще не навчилися говорити і писати, як ми, або хоча б робити щось схоже, і взагалі мало змінилися в порівнянні зі своїми віддаленими предками?

Можливо, еволюція взагалі протікає зовсім не так, як ми собі уявляємо, і ми глибоко помиляємося, вважаючи, що стали такими, як зараз, саме в ході еволюції.

«Моя теза передбачає, що людство не еволюціонувало з конкретного земного мікроорганізму, воно зародилося в іншому місці і було доставлено на Землю, вже як всебічно розвинений і розумний вигляд життя!» — стверджує доктор Сільвер

Цікавості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *