Мукачівський замок “Паланок” оновлюється

Замок оновлюється: для цього «Паланок» витратив понад 3 млн гривень.

Мукачівський Історичний Музей / Palanok castle витратив на реконструкцію древньої історичної пам’ятки міста та доброустрій території 3 млн 137 тис. грн. Це кошти, які заклад заробляє коштом вхідних квитків, — повідомляє директора закладу Михайло Белеканич
Зокрема,
– встановлено пропускної турнікетної системи вартістю 142 тис. грн.
– встановлення системи відеоспостереження загальною вартістю 77 тис. грн;
– проведення поточних ремонтів колон в Нижньому дворі, арки та бастіону Середнього двору, ремонт та доброустрій Нижнього двору, ремонт фасаду колодязя 120 тис. грн.
– встановлення зовнішнього освітлення комплексу будівель споруд та ровів замку «Паланок» – 1 млн 320 тис. грн.
– розробка проєктно-кошторисної документації для реставрації будівель літери «А» i «В» Нижнього двору замку «Паланок» – 86 тис. грн;
– проведення поточного ремонту приміщень Середнього двору та підвал для створення нової експозиції «Камера катувань» – 167 тис. грн.
– для створення експозиції присвяченої розвитку ливарної справи на Закарпатті закуплено експонати 123 тис. грн
– проведення поточного ремонту приміщень та доброустрою території музею (побілка та тинькування бастіонів, розчищення ровів, очищення стін від рослинності, заміна вікон та дверей) 118 тис. грн.
– проведено поточний ремонт дворового покриття Середнього двору музею, ремонт фасаду будівель Середнього двору Замку, стін Північно-Східного бастіону (Верхній двір) загальною вартістю 260 тис. грн.
– придбано кондиціонери – 206 тис. грн;
– закуплено та встановлено обладнання для системи відеоспостереження на суму 188 тис. грн.
– викладено кам’яну бруківку та встановлені спеціальні розмітки для паркування автомобілів. Загалом облаштовано 16 паркомісць, 2 з яких – для людей з обмеженими можливостями. Також виділено зону для відпочинку та встановлено флагштоки з прапорами міста Мукачева та України. Здійснено ремонт мосту, що з’єднує Нижній та Середній двір замку – 276 тис. грн.
– виконано поточний ремонт фасаду годинникової вежі – 50 тис. грн, а також проведено роботи відновленню фасадів Верхнього двору замку.

Мукачівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *