17 реальних місць на планеті, які більше схожі на портали в інші світи

Хоча величезні суми грошей витрачаються на програми освоєння космосу, ми насправді нічого не знаємо про Землю. Що приховано від наших очей в глибинах океану або під льодами Антарктиди? І ніколи не знаєш, скільки ще загадок зберігає наша рідна планета. Наприклад, є багато локацій, які виглядають як портали в інші світи.

Нижче представлені фото місць, вид яких напевно викличе бажання відправитися з головою в захоплюючу казкову подорож. Вам навіть не доведеться ступати в камін, залазити в шафу або змивати себе в унітаз.

Замок Нойшванштайн, Баварія, Німеччина. Це дуже красиво, навколо гарний вид, ну хіба це не портал в паралельний світ? Звичайно, було б непогано, якби було ще й пиво, сосиски й Октоберфест.

Палац інопланетних імператорів? Міністерство магії? Казанський собор з майбутнього в новій версії SimCity? Ні, це паризький житловий комплекс «Abraxas Spaces», спроєктований французьким архітектором Рікардо Бофілем. А якщо архітектурний проєкт ще й названий на честь міфологічного божества, то, в принципі, все зрозуміло.

Ви зможете знайти ці сходи в Копенгагені, але вони точно ведуть до казкового бару. Правда, після пари келихів здобного пива спуститися з них буде дуже складно.

Ні, це не реклама прального порошку для кольорової білизни або, навіть, не волосся на вітрі  гігантської русалки Аріель. Це просто каньйон Антилопи (штат Арізона, США). Однак за допомогою цієї чарівної фантасмагорії кольору ви точно зможете відправитися в казковий фантастичний світ Ганса Крістіана Андерсена. Тільки не перегинайте палицю, інакше до світанку перетворитеся в морську піну.

Ці сходинки на Монтсеррат, створені іспанським скульптором Хосепом Субіраксом, ведуть прямо в небеса, але пройти ними може тільки людина, яка щиро вірить в казку. Хоча, як виняток, туди пускають фанатів Led Zeppelin, але тільки  у четвер, 31 червня.

У покинутому замку Б’юкенен (Стерлінгшир, Шотландія) час від часу втомлені від усього дракони влаштовують собі привал для відпочинку, які за допомогою свого незвичайного розуму випробовують заблукалих мандрівників: відгадають загадку — додому поїдуть, не вгадають — ну і в такому випадку ласкаво просимо в визвольну армію Дейенеріс Стормборн. Ну і ще лазити по руїнах не потрібно, інакше все одно потрібно підкорювати Вестерос, а людські ресурси не нескінченні.

Музей K21 (Художня колекція землі Північний Рейн-Вестфалія, Стендехаус, Німеччина). Така сучасна інтерпретація дилеми вибору правильного шляху не залишає альтернатив: незалежно від того, йдете ви ліворуч, праворуч або прямо, кінцева точка маршруту одна і та ж — надзвичайно красивий світ сучасного мистецтва, де вас легко приймуть за черговий цікавий експонат. Навіть якщо ви просто спокійно стоїте осторонь і удаєте, що перебуваєте не в цій чужій кімнаті й ніколи не були.

Органні скелі на мисі Фінгал-Гед (Новий Південний Уельс, Австралія). Дивно, але хіба тут не знімали один з епізодів фільмів про Гаррі Поттера? Це відмінне місце для укриття горокрукса. Ну або зібрати пару мільярдів лайків в Instagram і змусити колег, що сидять в офісі, ненавидіти вас — хоча це вже особливо витончений вид чорної магії.

Забудьте про чорні діри, вони ще десь далеко і взагалі це все не так. А ось Велика блакитна діра, розташована посеред атола в складі Бар’єрного рифу Белізу в Центральній Америці, цілком реальна. Подейкують, що це таємничий вхід в легендарний Зелений скрипаль — вигадане місце, де мертві моряки знаходять свій останній притулок. Однак в тому випадку, якщо у вас, дорогі морські вовки, немає бажання безславно закінчувати свою подорож в лапах Дейві Джонса, з дайвінгом все ж варто бути обережним.

Ох, ці українські залізниці, скільки в них неземної магії! Ось так сідаєш в поїзд, шльопаєшся в плацкартному вагоні збоку від унітазу, у когось звисають ноги з верхньої полиці, поруч хтось п’є пиво з рибою і їсть варені яйця, а дитина кричить добру непристойність над вухом. Загалом ситуація гірша, ніж у пеклі. Але потім, раптом, добра диригентка Лариса Степанівна принесе смачний чай, а ти дивишся у вікно, а там Тунель кохання. Моєму серцю тепліше, чи не так? І тут точно не обійшлося без магії подорожей, запевняємо вас.

Ці ворота знаходяться на острові Балі (Індонезія) і, схоже, вам навіть не потрібно нічого пояснювати.

Міська бібліотека Штутгарта примітна тим, що якщо опівночі в п’ятницю 13-го сісти на підлогу перед книжковою шафою, стиснути волосся з голови рудоволосої незайманої в лівій руці й встигнути за хвилину голосно перерахувати всі фільми з Марлен Дітріх, можна потрапити в таємниче і чарівне місце — штутгартську божевільню. Тільки є одна умова: якщо ви потрапите в палату до Більбо Беггінса, нічого не кажіть про кільце, дядько досить вразлива людина.

Це старий залізничний тунель в Хеленсбурзі (Новий Південний Уельс, Австралія). Він веде прямо в невідоме майбутнє, однак, якщо ви вирішите подорожувати вночі, ми все одно настійно рекомендуємо взяти з собою трохи часнику і щось срібне.

На станції стокгольмського метро під назвою «Родхусет» встановлений єдиний у світі чарівний ескалатор: кожен, хто ступить ногою на одну з її сходинок, тут же потрапляє у світ безпідставного снобізму, пронизаний магією безпричинного сарказму. «Гей, невдахи, у мене стільки вільного часу, що я безцільно катаюся в стокгольмському метро!» – саме з цим підписом 14 нових Селфі, зроблених вами, автоматично відправляються в Інстаграм, поки ви їдете наверх з ошатним виглядом.

Палац італійської цивілізації був побудований в Римі за наказом Беніто Муссоліні. Подейкують, що ченці Ватикану взяли цей прекрасний портал у свої руки, але полінувалися ретельно налагодити роботу ключових механізмів, так що потрапити через нього можна тільки в Сан-Ремо, та й то тільки під час фестивалю. Однак, якщо ви любите пісні Адріано Челентано, вам гріх мріяти про більше магії.

Поромний термінал в Гонконзі сам по собі не є порталом, але він дозволяє брати участь в самій незвичайній у світі лотереї: в яке чарівне місце ви потрапите, з великими труднощами купуючи квиток на корабель, що відправляється звідси в напрямку, про який залишається тільки здогадуватися.

Льодовикова лагуна Йокюльсарлон (Ісландія). На жаль, через глобальне потепління ця красуня незабаром може зникнути, і у світі залишиться на одне місце менше, куди неможливо дістатися з бару на таксі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *