Зізнайтеся: ви там, де хочете бути…

Альтернативна думка про те, чому життя погане:

Зазвичай, коли людина погано виконує свою роботу, вона обурюється: «А ви знаєте скільки мені платять?!». І я не розумію, що вона там  робить. На мій погляд, все просто: якщо не подобається, то не працюйте. І так воно  у всьому.

Погано вам  жити з людиною — не живіть. Погано до вас  ставляться ділові партнери – міняйте. Погано сидить костюм – віддай його тому, на кому він буде ідеально сидіти. Якщо ви погано спите — подбайте про свій душевний стан. Якщо ви погано себе почуваєте  —  лікуйтесь. Погано жити в країні —  виїжджайте. Робіть, а не скигліть.

І якщо ви нічого не робите і не змінюєте, значить, у вас все добре. Будьте чесні з собою – вам добре. Добре, коли не треба скиглити. Добре, коли не треба  скаржитися. Добре, коли не треба страждати. Добре, коли не треба бути жертвою. Добре коли вам співчувають. Добре, що за вас вирішили й допомогли. Добре нічого не робити зі своїм життям. Мовчати. Передбачувано. Це ваша зона комфорту. Перебування в лайні — це ваша зона комфорту.

В цьому всьому є сенс. Найбільший сенс життя. Якщо ви не жертва, то хто? Якщо ви не скаржитеся, то  що ви збираєтеся робити? Адже ви повинні щось  зробити. Якщо прибрати це значення «Мені нестерпно важко, але я ношу свій хрест», то що залишиться? Куди ви  підете без хреста? Як ви взагалі збираєтеся жити без нього?

Не приймати рішення — це теж рішення. Не змінюватися — це теж вибір. Якщо ви зробите такий вибір, будьте з ним, визнайте його, отримуйте бонуси, насолоджуйтеся цим. Йому не обов’язково грати у ваші ігри.

Визнайте це: ви там, де хочете бути. Це правда.

Автор: Лілія Ахремчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *