«Сильні не подобаються – вони незручні. Ними не можна керувати»

Вони чують себе, знають, чого гідні і готові від цього відмовлятися. Усередині якір, яким вони міцно тримаються за бажання жити без бруду і бути щасливими всупереч усьому.

Усередині у них міцний корінь, який не можна вирвати або зруйнувати. Як не можна зруйнувати й їх залізні принципи, почуття власної гідності, мораль і віру у себе.

Сильні здатні витримати будь-яку правду, удари Долі, тортури зрадою й шторму з власних емоцій наодинці.

Вони не бояться болю, бо переживши війну у власному серці й пройшовши через особисте пекло, навчилися перетворювати рани на мудрість і насолоджуватися життям, зберігши в серці красу та ніжність.

Сильні не маячать на чужих дорогах, не торгують щастям, не вимолюють любові — але якщо Бог пошле їм це почуття, приймуть його як великий дар і ніколи не зрадять того, кого люблять.

Живуть чесно, чинять по совісті, не бравують своєю історією, не вчать інших жити, а вважають за краще поглиблювати та розвивати себе.

Несуть свій хрест, не перекладаючи його на чужі плечі, відповідають за сказане і зроблене ними, а в падіннях звинувачують лише себе, витягуючи з помилок уроки — сильним властиво робити правильні висновки замість порожнього жалю.

Розбірливі у всьому — їх не можна прогнути, нав’язати чужорідне проти їхнього бажання та волі. Ніколи й за жодних умов.

А ще вони вміють піти. Сильні вміють піти раз і назавжди. Не перевіряйте їхні почуття, характер та терпіння на міцність – зламаєтеся.

Лія Русс

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *