Маляр: У Соледарі тривають бої, все інше – неперевірена інформація

У Міністерстві оборони закликали не поширювати неперевірену й несанкціоновану інформацію про ситуацію на фронті, зокрема в Соледарі.

Про це йдеться у дописі, який заступниця міністра оборони Ганна Маляр опублікувала у Фейсбуку.

Вона констатувала, що зараз чимало людей намагаються використати високий інтерес до теми боїв за Соледар і «встигнути заробити на ній популярність або гроші».

У звʼязку з цим Маляр нагадала, що публічне оприлюднення інформації про переміщення та розташування Сил оборони є злочином (ст. 114-2 КК), якщо вона не розміщувалась у відкритому доступі Генштабом, Міноборони або іншими уповноваженими державними органами.

Стосовно ситуації в Соледарі вона навела зведення Генштабу: «Минулої доби підрозділи Сил оборони України ВІДБИЛИ атаки окупантів в районах населених пунктів Макіївка і Білогорівка Луганської області та Верхньокам’янське, Спірне, Білогорівка, Сіль, СОЛЕДАР, Бахмут, Кліщіївка, Новобахмутівка, Красногорівка, Водяне, Майорськ і Мар’їнка Донецької області. На Бахмутському напрямку ОБСТРІЛЯНО ПОЗИЦІЇ наших військ в районах понад 20 населених пунктів. Зокрема це – Спірне, Красна Гора, Кліщіївка, Івано-Дар’ївка, СОЛЕДАР, Бахмут, Дружба та Північне Донецької області».

Заступниця міністра оборони пояснила: «Якщо простою мовою – тривають бої. Все інше – неперевірена інформація, несанкціонована і без знання загальної картини фронту (бо це державна таємниця)».

Крім того, резюмувала Маляр, уповноваженими особами інформація оприлюднюється з урахуванням не лише оперативної обстановки, а й наших військових планів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *