Росії вже нема чого запропонувати світу, крім урочистого похорону путіна

Ганебний шлях від глобального гравця до другосортної агресивної країни, яка не вміє розраховувати свої сили, пройшла росія досить швидко.

росія вичерпала всі свої методи війни із Заходом та Україною

Усього за 100 днів запеклої російсько-української війни усьому світу стало ясно, що росія перестала бути всесильною, що її вже можна не боятися і її треба карати за агресивну поведінку як фашистську Німеччину.

Захід завдяки прикладу стійкості України швидко пройшов шлях від страху перед Росією, що паралізує, до впевненості, що з Росією можна і потрібно боротися.

Ганебний шлях від глобального гравця до другосортної агресивної країни, яка не вміє розраховувати свої сили та блефує частіше, ніж перемагає, Росія пройшла досить швидко. Шлях від зарозумілого ультиматуму та ядерного шантажу до провальної авантюрної спроби знищити збройним шляхом сусідню Україну РФ пройшла буквально за кілька місяців.

Міжнародна поразка Росії очевидна вже всім, включаючи її нечисленних друзів.

Тепер зброя шантажу в міжнародних справах залишилася лише у Китаю, але шлях геополітичного “усихання” росії для нього буде уроком.

Буквально за пів року росія путіна стрімко здолала шлях від зухвалого ультиматуму НАТО та ЄС у розділі Європи взимку 2021 року до кровопролитних, важких боїв на Донбасі влітку 2022 року. Це все, чого вона досягла за цей страшний час.

Зрештою, росія програла і 20-річну соціально-економічну та цивілізаційну конкуренцію із Заходом, і російсько-українську, європейську війну.

Тому Росії, яка вичерпала всі свої методи війни із Заходом та Україною, вже нема чого запропонувати чи показати світові, крім урочистого похорону свого «вічного та могутнього путіна» на Красній площі біля кремлівської стіни, поряд з іншим тираном та вождем – Сталіним.

Світу це сподобається, особливо українцям.

Віктор Небоженко, політолог і соціолог, директор соціологічної служби “Український барометр”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *