Leonid Nevzlin – Все більше лайки, розлюченої, але безпорадної…

Рівень висловлювань, які дозволяють собі мешканці Кремля та його найближчих околиць, давно вже нагадує розмови у найнижчій пивній радянських часах.

Все більше лайки, розлюченої, але безпорадної. Звичайно, це нова форма лизоблюдства. Бажання сподобатися путіну. Показати, що вони у струмені «мочити в нужнику» путінізму.

Ну чи під струменем, як завгодно. І навчилися хамити всьому світу та своєму населенню в унісон із вождем.

Але не тільки в догідливості справа. Є ще страх завтрашнього дня. Є ще й туга за зниклим життям. Ці люди готували собі зовсім іншу кар’єру та інший її фінал. Загрібати гроші в Росії, насолоджуватися владою в Росії, але самим життям насолоджуватися в інших місцях. Саме тих, які вони тепер проклинають і які хочуть розтоптати. Ось та сама Європа, до якої не допливти, не долетіти (Лавров тепер точно знає), не дійти. В якій немає місця ні путіну, ні його «хліборобам».

А ще ж – дружини та коханки, діти та онуки. Вони теж збиралися жити по-іншому і в інших місцях, їм теж здавалося, що санкції це щось, що не стосується них. Тепер дружини, не допущені до палаців, і подружки, що залишилися без міланських і паризьких магазинів, вдома гризуть своїх благовірних. А ті вже звикли.

Діти націлювалися на Оксфорд або Стенфорд, а тепер їм треба тягнутися в плісняві МГИМО, з якого шлях тільки в такий же пліснявий МЗС. А головне, ще й санкцій діти за тат і матусь відхопили, а здавалося їм, що такого вони зробили? Тому колись улюблені батьки потихеньку перетворюються на об’єкт ненависті. Брехачів, які пообіцяли шикарне життя на весь світ, і обдурили.

Ось і залишається медведєвим і володіним виливати злість на весь світ. Тим більше в соціальних мережах, тому що так можна заразом лизнути п’яту начальнику.

Жаліти їх нічого. Самі все обрали.

Шкода тих, хто гине через хамуватих, страшно зляканих, які не мають майбутнього ні для себе, ні для своїх дітей злісних карликів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *