Що буде, якщо пити горілку щодня

“Чи корисно пити горілку кожен день” – з цього питання, особливо актуального в розпал дуже холодної й сирої осені, Главред зібрав всю потрібну інформацію.

Чи корисна горілка в малих кількостях

Алкоголь, як відомо зі старої пісні, б’є не тільки за нервовою системою, а й, на жаль, лупить практично всі частини тіла – і негайно. Найсильніше від міцного страждають печінка, шлунок, серце і головний мозок. Також мінімальні дози спиртного викликають залежність.

Користь у горілки, звичайно, є, але лише коли її використовують в інших цілях. Так, цей напій вважається відмінним антибактеріальним і антигрибковим засобом, яким можна обробляти рани та укуси комах. Протирають горілкою меблі та речі, щоб позбутися від бактерій і видалити запахи. Їй рекомендується обтирати тіло для зняття сильного опіку. Можна додавати невелику кількість горілки в інші страви (найкраще в юшку).

Що буде, якщо пити щодня 100 грамів горілки

Варто пам’ятати, що жінкам на добу медики дозволяють вживати не більше 30 грамів, а чоловікам — не більше 50. Тобто випиті 100 грамів вже перевищують дозволений показник. Тому відповідь на питання “якої шкоди від горілки” дуже простий ‒ шкода є і він дуже помітний.

Алкоголь практично відразу всмоктується в кров і поширюється по організму – у людини підіймається настрій. Після того як відбувається очищення, навпаки, починається апатія. Етанол, що потрапив в організм, піддається окисленню і перетворюється на отруту, який завдає шкоди окремим органом і виражається в таких симптомах, як сухість у роті й головний біль.

При щоденному вживанні горілки порушується психічний стан людини, через те, що йде згубний вплив на нервову систему. Відбуваються збої в роботі вестибулярного апарату і починаються серйозні проблеми з пам’яттю.

Горілка

Якої шкоди від горілки

У медиків заведено вважати, що така кількість напою, міцність якого становить 40 градусів, у середньостатистичного дорослої людини повністю виводиться з організму за 3-3, 5 години.

Тим, хто ставить собі питання “чи корисно пити горілку кожен день” треба пам’ятати від постійного вживання цього напою розвиваються такі хвороби:

  • панкреатит;
  • Рак;
  • алкогольний гепатит;
  • цироз печінки;
  • гіпертензія;
  • ішемічна хвороба серця;
  • атеросклероз та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *