Німеччина дозріла для розслідування щодо Меркель та Шредера

У Бундестазі вважають, що залежність Німеччини від Росії була сформована канцлерами Шредер і Меркель за останні 16 – 20 років.
У Бундестазі закликають розслідувати умисне створення енергозалежності Німеччини Росії. Про це у коментарі Guildhall заявив депутат Бундестагу від ХДС/ХСС Родеріх Кізеветтер.

“Ця залежність була навмисно сформована канцлерами Шредером і Меркель протягом останніх 16-20 років. Ми повинні розслідувати причини, чому ми відмовили багатьом іншим постачальникам, зокрема з Норвегії, Нідерландів, Алжиру та інших країн. Чому ми не будували LNG-термінали замість закупівлі російського газу? Необхідно розслідувати, чому навмисне створювалася ця енергетична залежність”, – заявив політик.

“І це моє завдання як політика пояснити німцям, що великі рахунки в їхніх платіжках, це не результат війни, а результат умисних дій російських політиків, залучених до енергетичного сектора та націлених на знищення енергетичної незалежності Німеччини”, – підсумував депутат Бундестагу.

У свою чергу, у Міністерстві економіки та захисту клімату Німеччини заявили, що для досягнення енергетичної незалежності Німеччини від постачання газу з Росії необхідні загальнонаціональні зусилля як на рівні федерального уряду та місцевої влади, так і на рівні приватних компаній та домогосподарств. До 2024 року рівень споживання російського газу Німеччиною можна скоротити до 10%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *