Уродженку міста Хуст, що на Закарпаття, Тетяну Поп підозрюють у пособництві рашистам

Уродженку міста Хуст, що на Закарпаття Тетяну Поп, яка живе зараз у   Москві, активно просуває у публічному просторі антидержавні проросійські наративи.

 Тетяну Поп є частою гостею у прямих ефірах політичних ток-шоу на російських телеканалах.

Як зазначають в пресслужбі СБУ, з початку повномасштабної агресії рф, пропагандистка, через мережу створених нею аккаунтів у соціальних мережах та російські телеканали, сприяла росії у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Також, на переконання слідчих, вона поширювала матеріали, у яких заперечувала збройну агресію рф та тимчасову окупацію окремих територій України.

Зокрема, жінка називала війну «операцією з повного звільнення Донбасу», заперечувала присутність військових агресора у Чернігові, а відео із загиблими там цивільними мешканцями називала «черговою постановкою». Також пропагувала ідею незалежності псевдоутворень ДНР та ЛНР.

Відтак, закарпатці повідомлено про підозру повідомлено за ч. 2 ст. 436-2 Кримінального кодексу України – «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників».

Наразі продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *