Дещо про «ГКЧП місцевого розливу» (фото)

Дивлюсь на гарну фотографію групи депутатів Мукачівської міської ради. Всі знайомі обличчя. Так і представив цих молодих хлопців і дівчат і формі бійців ЗСУ. Вийшов би взвод прекрасних воїнів, які воюють з російськими окупантами.

Але…, придивився ще раз уважно до фотографії й тут почалась мережитися щось взагалі фантастичне: мотузки за спиною кожного депутата, якими смикає якась тінь, яка обрисами нагадує відомого в області депутата ВРУ, а з боку якийсь «чорний хіромант», який навіює якусь чортівню в голови таких симпатичних людей: – Давайте,  депутати, зробіть переворот в Мукачівській міській раді, заберіть з влади «клан Балог». Якщо не вдасться це зробити, то хоч посадіть в крісло Секретаря ради свою людину, а точніше молоду симпатичну жінку, на яку я покажу пальцем. Вона ж мені добре заплатила за мою «чорну магію», аж «30 срібних». Більше демагогії, напористості й все вам вдасться…

Ще раз придивився. Кого ж мені нагадують ці гарні молоді хлопці та дівчата. І перед очима сплила інша фотографія понад 30 річної давності, коли багато хто з «героїв» моєї публікації ще «під столом ходив», – фотографія ГКЧП. Маємо таке собі «ГКЧП місцевого розливу»

Читач скаже: – Авторе, ти описуєш якусь фантасмагорію.

Фантасмагорію? Так. Адже все те, що відбувалося декілька тижнів тому  навколо Мукачівської міської ради – це дійсно фантасмагорія.

Рекомендуємо прочитати: У Мукачеві громада не пускала до міськради депутатів ОПЗЖ, їх побила поліція

Примітка.  Фантасмагорія – вид спектаклю, придуманий у 18 столітті у Франції, у якому з допомогою магічного ліхтаря показували образи привидів, мертвих, різних страховиськ.

Але, давайте все послідовно. Постараюсь не використовувати лексикон «новітніх комсомольців» на кшталт, «що кожен депутат Мукачівської міської ради повинен працювати задля покращення добробуту мукачівців, а не на догоду окремим партійним вождям» тощо. Не люблю і ніколи не любив пишномовних слів. За ними завжди криється лукавство і певна користь.

******

24 лютого 2022 року Росія розпочала безглузду, агресивну війну проти України. Переважна більшість громадян України, заховавши у «довгий ящик» різні національні, побутові та політичні проблеми, піднялась на захист своєї Батьківщини. Кожен почав робити те, що міг і знав: воювати та нищити ворога, плести маскувальні сітки, варити обіди для наших воїнів, шити військову форму, робити бронежилети тощо. Депутати  ВРУ конституційною більшістю оперативно приймають, дуже необхідні для нашої країни, закони.

Цілком було природно, що найбільш авторитетний і впливовий політик Закарпаття народний депутат України Віктор Балога, звернувся до своїх колег з Закарпаття з пропозицією забути про свої політичні чвари, забути своє політичне «забарвлення», об’єднатися для ефективної допомоги нашим ЗСУ, біженцям. На жаль, конструктивна і здорова пропозиція не була почута.

У відповідь Віктор Іванович отримав провокаційну та наклепницьку публікацію такого собі «політичного експерта» Голубоцького  у  ФБ, яка була досить швидко розтиражована у засобах масової інформації, про те, що «закарпатський політик Віктор Балога планує спровокувати конфлікт між Угорщиною та Україною для дестабілізації ситуації на Закарпатті…» та  попросив правоохоронців втрутитися (https://www.facebook.com/aleksej.golobuckij/posts/5144709822258880).

На жаль, ніякого розслідування по даній брехливій публікації так і не проводилось і якоїсь конкретної відповіді від СБУ Віктор Іванович так і не отримав. Можна списати на війну.

****

А тут ще «префект Закарпаття» Микола Тищенко втік з Києва та опинився на термальних водах Косина та почав регулярно відвідувати КПП на кордоні з Угорщиною. Для чого? Кажуть, що допомагав своїм знайомим хлопцям призовного віку втікати за кордон і ще кажуть, що робив він це за певну «мзду», яка коливалась в межах 10-15 тис. «зелених монет».

Рекомендуємо прочитати: Одіозний депутат Микола Тищенко втік від війни на Закарпатті, де прикидається біженцем

Сьогодні, вже, Слава Богу, «великий патріот» України, депутат ВРУ від «Слуга народу», приклавши руку до правої сторони грудей, «натхненно» співає Гімн України. Кажуть, що партія йому строго на строго заборонила появлятися в Закарпатті.

Але залишились інші “мздивщики”.

Рекомендуємо подивитись: 

****

Як державник і зрілий політик Віктор Балога добре розуміє, що час воєнного стану не можна міряти категоріями мирного часу, коли, ради якоїсь політичної вигоди, створювались союзи з політичними силами, погляди яких можеш і не розділяти. Але на дворі жорстока війна. Війна не на життя, а смерть. Це не  гучні слова. Це наша жорстока реальність. Треба визначатись

Ні для кого не розкрию секрет, що після останніх місцевих виборів «Команда Андрія Балоги» та ОПЗЖ (обласний лідер Іван Чубірко) стали політичними союзниками в місцевих радах. Вигода була обопільна. Але це було в мирному житті.

Сьогодні, коли Росія віроломно напала на України, треба показати свою громадську позицію, назвати Росію агресором, війну – війною, а не «гуманітарною катастрофою», Путіна «х…ом» і ворогом України.

З пропозицією публічно висловити свою громадську позицію Віктор Балога звернувся до свого колишнього політичного союзника Івана Чубірки. Конкретної позиції від лідера ОПЗЖ в Закарпатській області Івана  Чубірки  ВІктор Балога так і не почув. Це й не дивно. Адже ОПЗЖ – це була і є проросійською партією, лідером якої є кум Володимира Путіна Віктор Медведчук¸ який зразу ж після початку війни втік з під арешту і невідомо де ховається.

Віктор Балога оголосив війну ОПЗЖ і у своїх виступах попросив Закарпатську обласну раду зібрати позачергову сесію і визначитись з позицією відносно агресії Росії, а також звільнити з посад депутатів від ОПЗЖ Івана Чубірки та Мирослава Щербея. З боку голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірки ніякої реакції. Чому? Може чекає, коли Володимир Путін прийде відкривати сесію? Чи чекає вказівки від лідерів «Рідного Закарпаття» (прим. – містичкова партія, від якої Володимир Чубірко став депутатом обласної ради)?

Рекомендуємо прочитати: Чому Закарпатська обласна рада ніяк не збереться? Не хочуть звільняти представників ОПЗЖ з посад?

****

А що на рівні Мукачівської міської ради? Переворот “місцевого рівня” не вдався.

Рекомендуємо прочитати: 

Андрій Балога до мукачівських політиканів: не ганьбіться на всю країну

У Мукачеві хотіли зробити переворот: Справжня причина вчорашніх подій у міськраді

Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош: …пропрезидентська партія «Слуга народу» та керівництво області виступили на захист фракції ОПЗЖ в Мукачівській міській раді

Міська рада працює стабільно та ефективно, як це й потрібно в часи воєнного стану.  Для прийняття  оперативно необхідних рішень проводяться регулярно засідання виконкому міської ради.

А як наше «місцеве ГКЧП» з фотографії? На жаль, далі плетуть різні інтриги. Та Бог їм суддя. Україна переможе! І мукачівці ще будуть мати можливість сказати слово про «гекачепістів» з Мукачівської міської ради й не тільки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *