Андрій Балога: Влада в області вкрай довбанулася і співпрацює з колаборантами з ОПЗЖ

Сьогодні, 17 березня повинна була відбутись позачергова сесія Мукачівської міської ради, на якій мали розглянути 3 важливі питання.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Андрій Балога, сесію ініціювали 14 депутатів з фракцій «Слуга народу», «Батьківщина», «За майбутнє» та «Європейська солідарність».

Серед питань були “Про заяву депутатів…”, “Про дострокове припинення повноважень секретаря міської ради” та “Про перейменування назви вулиці міста”.

На жаль, сесія так і не відбулась.

“Але видно, що партія влади та її «куратор» в області Микола Тищенко, який з початку війни сидить на Закарпатті, не хочуть засуджувати агресію росії та притягати до політичної відповідальності партію «ОПЗЖ» за небажання називати війну-війною, а путіна – військовим злочинцем, за наказом якого знищують нашу країну та українців”, – написав Андрій Балога.

Мер Мукачева додає, найгірше в цій ситуації те, що разом з колаборантами в тісній спайці працює керівництво області.

“Маю підтверджену інформацію, що саме голова Закарпатської військово-цивільної адміністрації дав вказівку депутатам від «Слуг народу» не приходити на сесію Мукачівської міськради, що б не голосували за зняття секретаря ради від «ОПЗЖ». В мене просте питання до представників центральної влади на Закарпатті – ви там вкрай довбанулись, що в такий час біди, страждань та самовідданого героїзму всієї нації, вирішили робити мілку політику, чи вам від вседозволеності, безкарності та перебування в глибокому тилу – дах зносить?”, – додає Андрій Балога.

“Розумію, що бігати в камуфляжі й бронежилетах по Ужгороду та робити селфі на фоні гуманітарки це легше, аніж перебувати сьогодні в Харкові чи Миколаєві, але може час зупинитись і почати спільно працювати на країну. Бо від цієї дріб’язковості вже просто нудить.

Тому хочете покривати колаборантів – без питань, але майте сміливість робити це публічно, що б люди знали, що вас так об’єднує. Бо варіантів чимало: від любові до грошей, до бажання про всяк випадок не спалювати мости з «руським міром». А який з них правильній – сподіваюсь рано чи пізно скажуть правоохоронці.

А в кінці хочу процитувати нашого президента, який сказав, що у нас в країні сьогодні лише дві партії: одна «За Україна», інша – «За росію». І хто сьогодні на Закарпатті в якій партії, люди точно бачать”, – написав мер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *