Грузія не приєднається до санкцій проти Росії – прем’єр Гарібашвілі

Грузія не планує приєднуватися до економічних та фінансових санкцій Заходу проти Росії.

Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода “Эхо Кавказа” з посиланням на прем’єр-міністра Іраклія Гарібашвілі.

«Це (введення санкцій – ред.) завдасть ще більшої шкоди нашій країні та нашому народу», – заявив Гарібашвілі.

Глава грузинського Кабміну також сказав, що не бачить необхідності проводити засідання Ради національної безпеки та позачергову сесію парламенту країни.

На запитання, чи планує він на знак солідарності відвідати Київ, Гарібашвілі зазначив, що повітряний простір України наразі закритий.

Раніше спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі заявив, що керівна партія «Грузинська мрія» відмовилася брати участь у позачерговому засіданні парламенту, звинувативши опозицію у маніпуляціях темою України. Водночас напередодні президент Грузії Саломе Зурабішвілі підписала запит щодо призначення позачергового засідання парламенту, який надійшов до її адміністрації від групи опозиціонерів після початку Росією військової операції в Україні.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що вводяться нові санкції щодо російських банків, активи яких становлять щонайменше один трильйон доларів. Крім того, США обмежать можливості Росії вести бізнес у доларах, євро, фунтах та єнах та знизить імпорт високотехнологічної продукції до країни на 50%. Обмеження також торкнуться російської промисловості та космічної галузі. Санкції запроваджуються і проти окремих чиновників, великих бізнесменів та їхніх сімей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *