Яблука можуть бути небезпечні

Яблука нерідко називають “плодом здоров’я”: в них міститься безліч вітамінів і антиоксидантів. Однак їсти яблуко цілком, з недогризком і кісточками, ні в якому разі не можна.

В англійській мові є прислів’я: “хто яблуко в день з’їдає, у доктора не буває” (an apple a day keeps the doctor away): встановлено, що вживання яблук корисно для профілактики багатьох захворювань, включаючи ракові.

І хоча в порівнянні з іншими фруктами та овочами яблука містять не так багато вітаміну C — вони при цьому багаті антиоксидантами.

Клітковина яблука стимулює перистальтику кишківника, надає позитивний ефект на роботу серця і знижує рівень холестерину. Деякі дієтологи навіть радять їсти яблука цілком, але це помилкова думка: кісточки яблук містять смертельно небезпечне з’єднання — генцибиозид нітрилу мигдальної кислоти C20H27NO11, або амигдалін. Він також присутній в кісточках вишні, мигдалю, персика і багатьох рослин роду слива.

Питома вага амигдаліну в різних плодах різна: якщо для мигдалю і персика це близько 2,5-3%, то для абрикоса цей показник на рівні 1,8%, а для яблук — 0,6%.

Вчені нагадують про небезпеку, що таїться всередині плодів. У легких випадках отруєння амигдаліном проявляється головним болем і нудотою; у важких спостерігаються ціаноз, судоми, втрата свідомості; можливий навіть смертельний результат.

У Новій Зеландії зафіксовані випадки отруєння амигдаліном після вживання 30-60 абрикосових кісточок. Точна кількість цілком з’їдених яблук, здатних завдати шкоди здоров’ю, не підрахована, проте забувати про те, що в їх кісточках, нехай і в малій концентрації, міститься отрута, не слід

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *