Жах: У ДТП в Болгарії заживо згоріло живцем 46 туристів

ДТП у Болгарії стала найсмертельнішою у Європі за останнє десятиліття.

Аварія автобуса в Болгарії, внаслідок якої загинули 46 людей, могла статися через наїзд на дорожній знак, після якого почалася пожежа. Про це розповів представник Пернінської обласної ради Васко Піргов, повідомляє Novinite.

Піргов був на місці події разом із першими поліцейськими та пожежниками. Коли він прибув близько 3:30, пожежа була загашена, і масштаби трагедії стали зрозумілими.

За його словами, автобус зупинився на заправці, яка розташована всього за 20 хвилин від місця трагедії, і тому малоймовірно, що потім водій заснув за кермом.

За словами Піргова, водій, ймовірно, їхав із невідповідною швидкістю та помилився з вибором смуги в районі повороту.

«Автобус зачепив переднім правим колесом знак, який відлетів на 45 метрів уперед. Дорожнє покриття було ідеальним, автобус не ковзав. Слідів гальмування немає», – наголосив він.

За його словами, автобус рухався зі швидкістю понад 100 км/год, і водій не відреагував належним чином.

Ймовірно, після зіткнення зі знаком луснуло колесо. Іскри утворювалися при терті металу об метал. Пожежа почалася спереду, і, за даними поліції, у запасних шинах були каністри з олією. За словами Піргова, більшість загиблих, ймовірно, задихнулися.

«Думаю, за 2-3 хвилини автобус згорів», – додав він.

Аварія автобуса в Болгарії, внаслідок якої загинуло 46 людей, стала найбільшою автобусною трагедією в Європі за останні 10 років. Відомо, що автобус прямував зі Стамбула до столиці Північної Македонії Скоп’є. Більшість пасажирів – македонські туристи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *