«Леквар – паті»: у Дерцені варили леквар, аби допомогти Павлику Мотичці

Вересень – час збору слив та приготування тільки русинського та угорського варення — леквару, який, крім Закарпаття, ніде не варять в Україні. Саме тому у Дерцені Мукачівського району вирішили поєднати давні традиції та благодійні наміри в один захід під назвою “Сілво Леквар – паті”.
 
” Це по факту леквар-паті друзів, які прийдуть сюди, аби спробувати нашу смакоту і залишити Павлику гроші. А ідея варити леквар в мене виникла вже давно. Минулого року не було часу, а цього все вийшло. Мені тут у Дерцені один фермер сказав, що знайде спеціальний пристрій для варіння і от так ми тут зібралися”, – розповідає головний натхненник заходу екскурсовод Максим Адаменко.

Варити леквар потрібно протягом 8 годин, помішуючи без перестанку. А тому, як розповідають місцеві зазвичай до процесу долучають усю родину.

“Коли ми варимо варення, то дотримуємось  деяких правил. Не можна висипати відразу усі сливи. Їх потрібно закидати поступово. Коли маса стає густою, досипаємо ще порцію свіжих слив”, – розповідає житель Дерцена Юлій.

На “Сілво Леквар-паті” для приготування десерту використали понад 50 кілограмів слив.

Окрім леквару, попіклувались організатори й про інші смакові вподобання. На благодійній вечірці частували баньками з пікницею та слив’янкою.

“Усе, що ми сьогодні зваримо, закачаємо  у баночки та виставимо на продаж в інтернет. Гроші також віддамо на лікування Павлика Мотички. От таким от цікавим та смачним способом долучаємо закарпатців до благодійності”, – зазначає Максим Адаменко.

Родина Павлика Мотички поки що зібрала трохи понад 500 тисяч доларів, з необхідних 2 мільйонів.

Ірина Грабко, Карпатський об`єктив

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *