Вчені виявили область мозку, що зберігає в одному місці всі емоції

Італійські вчені виявили дуже важливу область мозку, що дозволяє вивчати людські емоції.

Вона зберігає в одному місці всі переживання людини, тому, вивчаючи їх, наука зможе знайти розв’язання психічних проблем.

Мова про скронево-тім’яне з’єднання в головному мозку. Виявляється, в цій частині органу зберігаються практично всі емоції людини, тому стежити за ними можна системно і комплексно.

Для доказу цієї гіпотези вчені розділили добровольців на дві групи. Перші дивилися фільм «Форрест Гамп» і заповнювали анкету, де описували свою реакцію на конкретні сцени: емоції та їх інтенсивність. Друга група також дивилася цю картину, однак активність їх мозку відстежувалася за допомогою МРТ.

Магнітно-резонансна томограма показала, що в скронево-тім’яному з’єднанні дійсно зберігаються всі емоції людини. В залежності від того, яка активність відбувається в цій частині мозку, вчені зможуть встановлювати стан пацієнта. Таку методику можна буде використовувати для лікування найрізноманітніших психічних захворювань: починаючи від серйозної депресії і закінчуючи фобіями. Італійські вчені відзначають, що це важливий крок в розвитку психіатрії.

Таке відкриття наближає її до інших галузей медицини, які працюють з конкретними органами і тканинами. Тепер емоції і свідомість людини перестануть бути чимось ефемерним, а придбають фізичну оболонку

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *