Повчальний анекдот: Помер один політик і потрапив на Небеса…

Одного разу політика збила машина, він загинув і потрапив на небеса. Там його зустрів Апостол Петро і сказав:

– Ласкаво просимо! Ви знаходитесь біля воріт Раю, але місце, в якому ви проведете вічність ще не визначено. Вибір буде за вами. Згідно з правилами, ви повинні провести день в Пеклі й день в Раю, щоб потім зробити свій вибір.

– Навіщо все це? Тут і думати нічого – Рай, звичайно!

«Мені шкода, але правила є правила», – з цими словами Петро повів політика в Пекло.

Він увійшов у ворота пекла та опинився на зеленій галявині для гольфу. Поруч стояв шикарний нічний клуб, з якого повиходили його колишні колеги й друзі. На них були надіті шикарні костюми, вони сміялися, жали політику руку і згадували прекрасні дні на Землі, коли все вони вели безтурботне життя і добре заробляли на інших. Шампанське, ікра, лобстери, танці, красиві дівчата … Та ще й диявол виявився доброзичливим хлопцем! Але день підійшов до кінця, і політику довелося знову повернутися до воріт Раю.

У Раю теж було непогано: чудові сади, навколо пухнасті хмари, ангели грають на арфах та ллються красиві пісні. Через 24 години до політика підійшов Апостол Петро, ​​щоб дізнатися його остаточний вибір.

Той задумався на кілька миттєвостей і сказав:

– Навіть не знаю … Ніколи не думав, що скажу це … Але я вибираю Пекло!

Петро зітхнув і повів політика до воріт Пекла. Коли вони прийшли, політик був вражений: гольфу немає, клубу теж, друзі варяться в казанах, навколо ходять страшні чудовиська. Тут прибіг диявол і поклав на плече політика свою лапу з величезними кігтями.

– Я не розумію, – сказав політик. – А що трапилося? Вчора тут було так класно: вино, дівчинки, танці, а зараз мої друзі горять у вогні! Як же так?

Диявол посміхнувся і відповів:

– А чого ж ти хотів, старина? Вчора була передвиборча компанія, а сьогодні ти проголосував!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *