Ще не вибрали голову Мукачівської районної ради, а “Слуги…” вже узурпували владу у раді

 Як повідомляє Mukachevo.net, сьогодні відбулася погоджувальна рада представників фракцій Мукачівської районної ради, яка була скликана на вимогу партій Команди Андрія Балоги, ОПЗЖ та За майбутнє. Депутати проговорили та погодили порядок денний сесії, яка має відбутися завтра 28 січня.

Ініціаторами погоджувальної ради було запропоновано компромісне рішення, щоб розблокувати процес передачі майна та виплати заробітних плат працівникам бюджетної сфери. А саме, щоб представники президії спільно підписали рішення, які будуть винесені на розгляд сесії та проголосовані депутатами.

Також було запропоновано, щоб головуючими на засіданні сесії були почергово представники партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах – так званий паритетний принцип. Але представник партії Слуга народу Роман Тарабій категорично відкинув таке рішення і вимагав, щоб головуючим був лише представник владної партії. Мотивував тим, що президія обрала головуючого.

Але не зміг пояснити, яким чином зібралася президія та чому на ній не було представників усіх партій, а лише Слуги народу, Батьківщини та Рідного Закарпаття. Тобто, представник партії влади каже, що їм головне розв’язувати питання, які турбують людей, але категорично не готовий шукати точки дотику.

Це також суперечить також тому, що представники обласної влади декларували, що необхідно вирішувати патову ситуацію, але самі ж її створюють.

Також Михайло Лабош запропонував замінити представників партій у президії, якщо ці не можуть знайти вирішення ситуації. На що Роман Тарабій виступив проти такого кроку.

Про правовий нігілізм “провладних” фракцій у Мукачівській районній раді ми вже писали у статті

«Патова» ситуація в Мукачівській районній раді і як її вирішити. 

Час вже розпускати таку районну раду, яка вже майже два місяці не в змозі розв’язувати жодного питання для району і для виборців, які її обрали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *