Сесія Мукачівської районної ради знову не відбулася: бюджетна сфера залишається без зарплат (відео)

Сьогодні, 22 січня повинна була відбутись позачергова сесія Мукачівської районної ради на якій повинні були вирішити ряд важливих та нагальних питань.

На жаль, як повідомляє кореспондент Mukachevo.net, сесія так і не відбулась, адже представники фракцій “Рідне Закарпаття”, “Слуги народу” та “Батьківщини” намагаються поставити головуючим свою людину та постійно змінюють позицію.

Наразі, складається враження, що державницька позиція провладних представників не цікавить.

Замість того, аби розв’язувати питання фінансування закладів освіти та медичної сфери, деякі депутати загралися у велику політику на районному рівні. Всі питання у них зводяться до того, аби будь-яким чином зробити Михайла Ланя головою ради.

Михайло Лабош від Команди Андрія Балоги вчергове запропонував розв’язувати всі питання на одному засіданні, але представники провладних партій на таке не погоджуються.

Пропозиція була у тому, щоб обрати головуючим на засіданні нейтрального Михайла Гарапка – керуючого справами Мукачівської районної ради, який би зміг підписати рішення щодо передачі майна. За цим всі питання були б вирішені.

“Тут нема жодної політики, а є державницька політика, щоб розблокувати фінансування бюджетної сфери Мукачівського району”, – зазначив Михайло Лабош.

Нагадаємо, Мукачівський район є єдиним районом в Україні, де склалася така ситуація. Це загрожує тим, що люди залишаться без зарплати, допоки всі ці питання не буде вирішено.

Про закулісні політичні ігри провладних сил у Мукачівській районній раді можна прочитати в публікації «Патова» ситуація в Мукачівській районній раді і як її вирішити”

Більше дивіться у короткому відео з сесії районної ради:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *