Мирослава Копинець: Справжній ХІТ “-так можна сказати про композицію Дмитра Фесенка “Синевир” (аудіо)

Дозволю собі написати невеличку характеристику пісням, які він створює. У альбом “Біля хатини” ввійшло п’ять неймовірних композицій. Це — лаконічність і яскравість картин-текстів у обрамленні авторської музики, що сприймається цілісно.
Кожен музичний інструмент, що звучить, Дмитро підбирає сам. Де буде звучати флейта, де цимбали, де треба додати інші інструменти? Це все митець чує наперед. Така унікальна особливість дарується вищими силами, цьому не навчишся. Справжньому таланту не потрібні підказки. Він все знає й відчуває зразу, з дитинства. Так, це не попса. Не “Ніно, мнє нє все равно”…Це твори для людей вищого рівня. Дуже рекомендую слухати весь мініальбом (посилання напишу в коментарі). Тому що це — єдина “канва”, єдина “картина”…
Хтось скаже “тексти сумні”. Ні!
Це лише на перший погляд…А Ви вслухайтеся в змiст…Там є незмінна “фішка” автора цих творів — недосказаність …і тільки слухач “домальовує” (кожен собі) елементи “картини”. Чи відчуємо ми, що саме хоче сказати автор? Я дякую за таку свободу, за ненав’язливість ідей. Люблю такі твори. Вони спонукають мислити, спонукають відчути себе людиною та частинкою цілого.
А Синевир…”Вічне” озеро…яке зимовою казкою замерзає й дозволяє кататися на ковзанах…А влітку, як розтане лід, “морське око” може бути дуже небезпечним. Ніби шепоче : “Я красиве і величне озеро, але будь мудрий й обережний зі мною. Бережись й бережи…Як природу…Бо вона – не зла і не добра”.
Дякую Дмитрові за можливість звучання мого вокалу в композиції “Синевир”.
“Співай на повний голос, більше експресії”, – каже в студії Дмитро. Я слухаю. Виконання цієї вокальної партії дозволило побачити себе в одній із дещо інших “іпостасей” моєї душі. Не з тих, до яких звикла…За що вкотре дякую.
Miroslava Kopynets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *