Як прогріти салон авто якомога швидше

Взимку у звичну формулу «сів, завів і поїхав» доводиться додавати додаткові складові: «почистив кузов від снігу» або «прогрів салон».

Поїздку в промерзлому автомобілі не можна назвати приємною, так що ми розповімо, як прогріти салон якомога швидше.

Image from Pixabay

Ділимося нехитрими порадами, які допоможуть не замерзнути в автомобілі взимку.

Відразу обмовимося: мова не йде про прогрівання мотора, сучасні двигуни не вимагають виконання цієї архаїчної процедури. Не дарма за безглузду роботу мотора на холостих обертах в багатьох країнах передбачені штрафи.

Поговоримо про те, як зігрітися в салоні після тривалої стоянки на морозі. Перш за все, потрібно не стояти на місці й чекати, а просто їхати у своїх справах: на ходу двигун і, як наслідок, салон прогріються набагато швидше.

Кліматичну установку можна перевести в режим рециркуляції, щоб їй доводилося нагрівають не забортне повітря, а тепліше внутрішнє. Правда, у цього способу є недолік — висока ймовірність запотівання скла, оскільки видихуваному людиною волога буде не йти назовні, а циркулювати по замкнутому колу. Як тільки ви включите забір зовнішнього повітря, запотівання зникне.

Не слід включати вентилятор обігрівача на максимум — антифриз від цього швидше не нагріється. Не варто направляти потік повітря на вітрове скло: щоб уникнути появи тріщин через перепад температур, його краще нагрівати рівномірно, разом з повітрям в салоні. До речі, система клімат-контролю зазвичай так і працює. Не варто забувати й про такі речі, як обігрів сидінь і керма: вони зроблять будь-яку поїздку набагато комфортнішою
Популярная механика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *