СПОРТ ТА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА В РЕГІОНІ

Футбольна команда СК «Русь»  була заснована в 1925 році (фото) СК «Русь» засновано в Ужгороді у 1925 році, за часів перебування Підкарпатської Русі у складі Чехословацької Республіки.
Команда  із Закарпаття  (Karpatalya) стала чемпіоном світу серед невизнаних республік Угорська команда Karpatalya (Підкарпаття) перемогла на Чемпіонаті світу з футболу серед невизнаних республік, який відбувся в Лондоні.
Щоб підкорити гору Лхоцзе  Ірині Галай не вистачило якихось 200 метрів (відео) Без кисневої маски мукачівка подолала понад 8 тисяч метрів, але підкорити вершину завадила погода.
«Золото» та «бронзу» вибороли закарпатці на чемпіонаті України із самбо Півтисячі учасників із 22 регіонів зібрав чемпіонат України серед хлопців і дівчат до 14 років у курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області, який проходив цими вихідними.
Закарпатець Сергій Бабич переміг на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування На чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що пройшов у Херсонській області, чемпіонське звання у найпрестижнішій – елітній – категорії знов виборов 35-річний закарпатець Сергій Бабич.
На Драгобраті пройшов чемпіонат України зі сноубордкросу (відео) Із 19 по 22 березня на закарпатському курорті Драгобрат пройшов чемпіонат України зі сноубордкросу.
Українська паралімпійська збірна у Пхьончхані завоювала 22 медалі Українські спортсмени на ХІІ Паралімпіаді здобули 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових нагород.  Збірна України посіла шосте місце за загальною кількістю нагород,
Мукачівська альпіністка Ірина Галай зібралася підкоряти чергову вершину Лхотцзе — це четверта за висотою гора у світі. Знаходиться вона у Гімалаях на південь від Джомолунгми, на кордоні Китаю і Непалу.
Ужгородська сноубордистка покинула Олімпіаду-2018 Виступ сноубордистки Аннимарі Данчі на третій у її житті Олімпіаді склався не надто вдало. Під час першого кваліфікаційного заїзду в паралельному гігантському слаломі українка припустилася помилки, яка позбавила її шансів на потрапляння до 16-ки, яка продовжувала боротьбу за медалі.
Енвер Аблаєв ексклюзивно для Мукачева. Відеокоментар з Пхенчхан 2018 Золота медаль з фрістайлу на Олімпіаді в Пхьончхані 2018, має безпосередній стосунок до Мукачева і Закарпаття...